Para Art Consulting

Arek Pasożyt / Parasite

Świat należy do Ciebie


Motto: Your dream – My service

Para Art Consulting to działanie artystyczne skierowane do pracowniczek i pracowników firm znajdujących się w wieżowcu Warsaw Spire. Akcja opiera się na ofercie bezpłatnego użyczenia/wypożyczenia wszelkich umiejętności, które posiada twórca Arek Pasożyt/Parasite. Skorzystanie z umiejętności i osoby twórcy jest celowo związane z wyobraźnią osoby go angażującej, artysta ogranicza swoją wolę twórczą do wyartykułowanej woli użytkowniczki i użytkownika.

 

W ramy oferty wachlarza oferowanych usług wchodzą następujące umiejętności: artystyczne (malarstwo sztalugowe i ścienne, grafika warsztatowa, rzeźba konceptualna), zawodowe (grafika reklamowa, edukacja artystyczna, warsztaty plastyczne z grupami wiekowymi od 5 lat wzwyż, eksperymentalna architektura wnętrz), manualne (remonty, praca w ogrodzie), rozrywkowe (pokaz filmu, rozmowy o sztuce lub towarzystwo przy kawie/drinku), jak i czynności dnia codziennego (sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów i inna szeroko pojęta pomoc w gospodarstwie domowym i sprawunkach).

 

Działanie przewidywane jest na czas trwania wystawy Świat Należy Do Ciebie / The World Is Yours. Start kampanii promocyjnej odbędzie się wraz z wernisażem wystawy i będzie trwać przez cały grudzień. Wykonywanie wybranych zadań obejmie kolejne dwa miesiące. Wybór działań, które artysta zrealizuje, będzie miał charakter otwartego naboru prac i ich selekcji. Na finisażu wystawy, odbędzie się prezentacja podsumowująca projekt.

 

działanie artystyczne